O firmie

o firmie auto as

Firma AUTO - AS mgr Krzysztof Skiba istnieje na rynku od 1991 roku. Usługi świadczymy przez 24 h na dobę 7 dni w tygodniu.

Podpisane umowy z firmami assisitance pozwalają na wykonanie bezpłatnej usługi w ramach zawartej polisy ubezpieczeniowej oraz gwarantują rzetelną i fachową jej realizację przez odpowiednio przeszkolony personel naszej firmy, przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Posiadamy pełen pakiet ubezpieczeniowy OC firmy i OC przewoźnika

Zaufały nam  wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe łącznie z niemieckim ADAC, jak również Policja Państwowa, Urząd Celny, Urząd Skarbowy, Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu oraz szereg instytucji i firm prywatnych. Jesteśmy jedyną firmą w powiecie zgorzeleckim wyznaczoną przez Policję i Starostwo Powiatowe do usuwania i parkowania pojazdów zabezpieczonych do dalszych czynności procesowych lub w trybie art. 130a i art. 50a Prawa o Ruchu Drogowym. Jesteśmy przedstawicielem : Mondial assistance, Europ assistance, Inter Partner Assistance, PZM SOS assistance, PZU Assistance, Starter Assistance, Pol-Assistance.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Copyright AUTO-AS © 2016.

tel / fax: 0048 75 773 83 08    |   mobile: 665 300 959 // 665 300 957    |    Polityka prywatności